Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Вітаємо студента 2 курсу Гаврилюка Володимира з перемогою у Чемпіонаті Києва з сучасних танців!
      21-25 квітня в Києві відбувся Фестиваль «Art – Весна», в якому, за підтримки студентського самоврядування, взяв участь студент 2 курсу КУП НАН України, Гаврилюк Володимир з творчим колективом, членом якого він є – Народним ансамблем бального танцю «Діана».

       Що для цих людей танці? Вони хвилюються, підтримують один одного, борються зі своїми страхами, знаходяться у нервовому очікуванні, що за декілька хвилин журі винесе свій вирок. Цей маленький відрізок часу тягнеться для них як доба. І, як результат багаторічної тяжкої праці, роботи над собою та стосунками в колективі, за рішенням поважного журі, в склад якого входили найвідоміші танцюристи України, наші представники зайняли 1 місце на цьому змаганні.

       За рекомендацією Григорія Миколайовича Чапкіса - Заслуженого артиста України, Головного балетмейстера ансамблю бального танцю «Натхнення», члена журі шоу «Танці з зірками», голови журі фестивалю «Містерія танцю», Колектив народного танцю «Діана» взяв участь у Чемпіонаті Києва з сучасних танців, де виборов 1 місце!
      Вітаємо Гаврилюка Володимира та учасників Народного ансамблю бального танцю «Діана» з перемогою та бажаємо терпіння, наснаги та підкорення нових вершин танцювального світу.
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28