Київський університет права

 • Ukrainian
 • English
В КУП НАН України відбулась «Особиста першість з важкої атлетики»

18 березня у Київському університеті права НАН України відбулась «Особиста першість з важкої атлетики». Ці по-справжньому чоловічі змагання зібрали в спортивній залі чимало сильних не лише фізично, але й духом студентів КУП, що вирішили позмагатися за призові місця.

Спортсменів прийшли підтримати небайдужі до цього виду спорту студенти, які активно вболівали ті підтримували своїх друзів.

Серед бажаючих спробувати себе на міць були студенти І-V курсів. Аби нівкого не виникало сумнівів в тому, що учасники отримають призи справедливо, змагання проходили відповідно до 3 вагових категорій.

У першій категорії до 75 кг. брали участь:

1. Гусєв Я. – студент І курсу.

2. Болячий А.- студент ІІІ курсу.

3. Гаврасієнко Є. – студент І курсу.

У другій категорії – до 85 кг. брали участь:

1. Котушенко М. – студент ІІІ курсу.

2. Миколайчук В. – студент ІІ курсу.

3. Матвійчук А. – студент ІІІ курсу.

4. Гурин В. –студент І курсу.

5. Гончарук О. студент IV курсуУ третій ваговій категорії до 100 кг. брали участь:

1. Міронкін О. – студент V курсу.

2. Гришко І. – студент ІІІ курсу.

3. Ваколюк Р. – студент ІІ курсу.


Учасники змагань проявили себе у таких вправах, як присідання зі штангою, станова тяга та жим лежачи, що власне і були основними вправами програми змагань. В кожній з вагових категорій молоді спортсмени показували свій вольовий характер, хоч деякі вправи давались й не так легко, як здавалось вболівальникам. За перебігом змагань уважно спостерігали судді, серед викладацького складу Завертайло С.Л., Захаренко Г.Х., які не тільки справедливо оцінювали вміння та міць учасників змагань, але й пильно спостерігали за правильним використанням спортивного інвентарю та безпекою студентів ВУЗу.

Перші місця відповідно до своїх вагових категорій посіли:

 1. Гаврасієнко Є.

 2. Гончарук О.

 3. Гришко І.

Другі місця відповідно до своїх категорій посіли:

 1. Болячий А.

 2. Матвійчук А.

 3. Міронкін О.

Треті місця були за:

 1. Гусєв Я.

 2. Котушенко М.

 3. Ваколюк Р.


Навіть, коли вже було визначено переможців та змагання підійшли до свого завершення, учасники не поспішали розходитись і завзято обговорювали особливості даного виду спорту, вітали своїх друзів-переможців, а деякі вболівальники для себе вирішили, що в наступному році теж обов'язково братимуть участь у таких змаганнях щоб дізнатися про свої здібності. А це свідчить про те, що спортивний дух живе в університеті і слава нашого ВУЗу як такого, що дбає не лише про інтелектуальні здібності, а й про належне фізичне виховання своїх студентів, поширюється серед всіх тих, хто навчає і навчається в КУП НАН України.

Не секрет, що можливим це стало можливим завдяки ректору нашого університету Бошицькому Ю.Л., який завжди активно підтримує всі ініціативи викладачів фізичного виховання та заохочує всіх студентів до участі у різних видах змагань, які на щастя проводяться в нашому університеті все частіше і частіше. Сподіваємось, що ці змагання не втратять своєї цікавості і в подальшому, а тому з задоволенням запрошуємо всіх студентів нашого ВУЗу спробувати себе і свої сили у наступному навчальному році.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg