Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Вітаємо з перемогою в Кубку Координаційної Ради молодих юристів України з міні-футболу команду КУП НАНУ
      15-17 квітня 2010 року в Українському домі проходив форум «Правники-суспільству 2010». В рамках цього заходу відбувся турнір з міні-футболу на Кубок Координаційної Ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України. Метою турніру було сприяння гармонійному розвитку, здоровому способу життя та встановленню ділових і дружніх стосунків молодих юристів України. (http://krmjua.org/soccer). Місцем проведення турніру було обрано спортивний комплекс КУП НАН України.

       В турнірі брали участь збірна молодих юристів Одеси та збірна молодих юристів Києва та команда нашого університету. Хоч наша команда була не в найсильнішому складі, (були відсутні ряд основних гравців), вона здобула дві переконливі перемоги. Команду з Одеси ми перемогли з рахунком 5:1, а команду з Києва обіграли 6:3. Кращим бомбардиром цього турніру став наш гравець Прокопович Роман (група Д – 14), який забив 6 голів.

       Приємно що турнір відбувався на нашому міні–футбольному майданчику, який прийшовся до вподоби всім учасникам, і що турнір пройшов у теплій і дружній атмосфері. Після турніру команди робили командні фото, ділилися враженнями, та запрошували один одного до себе в міста. А головною подією звичайно було те, що пори доволі пізній час, наш ректор сам вручав командам призи, а нашій команді він вручив такий жаданий кубок.
Склад збірної Київського університету права:
Петренко Олег МП - 41
Деміров Іван МП - 41
Косьянов Юрій МП - 41
Шевченко Андрій Д - 11
Прокопович Роман Д - 14
Смірнов Роман Д – 34


Матеріал підготував
Грона С.О.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg