Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Student life >> Tutorial Work >> АНОНС На перетині вдумливих … поглядів В Галереї «Лавра» відкривається вже 17-та Фотовиставка газети «День». Не пропустіть!
АНОНС На перетині вдумливих … поглядів В Галереї «Лавра» відкривається вже 17-та Фотовиставка газети «День». Не пропустіть!

     Цього року акцент – не стільки на емоційну складову (хоча куди ж без неї), скільки на осмислення подій, які нині переживає Україна. Цьогорічна фотовиставка – це безперервний перетин поглядів. Погляди відвідувачів перетинатимуться з поглядами військових, що дивитимуться на них з бліндажів, окопів, з БТРів і танків, з поглядами політиків (а це вже зовсім інші обличчя, типажі й очі), з поглядами переселенців і волонтерів, митців, дітей… Ця виставка стане своєрідним полілогом, який відбуватиметься між глядачами, фотографами і героями світлин. І, повірте, все буде зрозуміло без слів. Весь драматизм, наш спільний досвід і шлях подолання…
     Окрім постійних номінацій конкурсу – «Події», «Життя, як воно є», «Політика», «Жанрове фото» і «Світ очима дітей», з’явилися й нові. Так окрема номінація від міжнародної організації ПРООН «Будуємо нову країну разом» тепер включає у себе підномінації: «Я реформую країну!», «Новий Донбас», «Переселенці. Жити заново!», «Чиста та зелена Україна». Вперше цього року нагороджуватимуть і фотографів у номінації «Птахи водойм».
Фотографії, представлені на фотовиставках «Дня», часто називають пророчими. Тож, можливо, і цього разу ви побачити не лише те, як Україні прожила цей рік, а й те, як вона проживе рік наступний.
     Виставка проходитиме у галереї «Лавра» (вул. Лаврська, 1) з 7 по 15 листопада. Вхід вільний.
     З питань акредитації слід звертатися: (044) 303-96-21(044) 303-96-21,
     e-mail: This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it


 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg