Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Student life >> Tutorial Work >> До 25-ти річчя проголошення Декларації про держав¬ний суверенітет України
До 25-ти річчя проголошення Декларації про держав¬ний суверенітет України


     Ми – молоде покоління, майбутнє нашої держави, народженні у суверенній, незалежній Україні. 16 липня 1990 року Верховною Радою Української PCP була прийнята Декларація про державний суверенітет. Відтоді в літописі нашої держави розпочалася нова сторінка, новий відлік часу – епоха утвердження України як самостійної та незалежної країни.
     У преамбулі та в десяти розділах Декларації про держав¬ний суверенітет України визначено верховенство, неподільність, повноту та самостійність влади республіки на її території. У документі зазначено, що Україна як суве-ренна національна держава розвивається в існуючих кор¬донах на основі здійснення українською нацією свого невід’ємного права на самовизначення; що громадяни всіх національностей становлять народ України, який є єдиним джерелом державної   влади   в   республіці…
     Ці базові положення лягли в основу законодавчих актів державного значення – Конституції та законів України.
     На мою думку, прийняття Декларації стало першим кроком до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель, тому ми повинні гідно відстоювати надбання наших предків у процесі державотворення і отриманий досвід стане в нагоді як нам, так і майбутнім поколінням.
25 років відділяє нас від історичної події  проголошення Декларації про державний суверенітет України. Моїм ровесникам виповнилося 18 років і обрана професія юриста, одержавши ґрунтовні знання, сприятиме втіленню в життя тих основних положень Декларації про держав¬ний суверенітет України, які ще не втілили.

Дар’я Опря,
радник ректора
зі студентських питань на громадських засадах

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg