Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Student life >> Tutorial Work >> Інтелектуальна власність України: перлини літератури для студентської молоді
Інтелектуальна власність України: перлини літератури для студентської молоді
     У рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини літератури для студентської молоді», що діє в університеті під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького відбулася творча зустріч студентів університету з Катериною Коврик.

     Література як мистецтво слова має не лише пізнавальне, а й виховне значення. Саме тому проект, який успішно триває в університеті, є особливо корисним для студентської молоді. Метою даного проекту є донести до студентства не лише знання, а й досвід поетів, поділитися частиною світогляду, що є дуже важливим для осіб, які тільки починають свій шлях у дорослому, самостійному житті, адже ґрунтовні знання сприятимуть їх глибоким життєвим переконанням.

     Катерина Коврик, член Спілки письменників України, лауреат Міжнародних конкурсів, солістка тріо бандуристок Українського радіо.
     Вийшли друком три збірки поезій Катерини Коврик – «Ластівка в небі»(2004), «Симфонія троянди»(2005), «Приречена бути щасливою» (2009).
     На зустрічі поетеса продекламувала твори зі  збірки «Приречена бути щасливою».
     Джафарова Ельнара зворушливо продекламувала поезії «Сонет», «Я люблю своє місто».
    Серед присутніх студентів на заході були ті, хто не тільки захоплюється поезією, а й має власні твори. Засідання клубу «Червоне перо», започатковане Максимом Михальовим, випускником 2015 року, відкрило нову рубрику «Зодіак».  

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg