Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Student life >> Tutorial Work >> Представники від КУП НАНУ взяли участь у Ярмарку професій
Представники від КУП НАНУ взяли участь у Ярмарку професій
     За дорученням ректора, професора Юрія Бошицького  12 березня представники від Київського університету права Національної академії наук України взяли участь у Ярмарку професій, що проходив у Фастівському міськрайонному центрі зайнятості з метою профорієнтаційної роботи.  Представники від університету продемонстрували презентації  факультетів навчального закладу, провели ознайомчі бесіди з умовами вступу до ВНЗ у 2015 році. Галина Левківська, проректор з соціально-гуманітарних питань від імені ректора університету  привітала  Дмитра Радзієвського, студента І курсу юридичного факультету, випускника довузівської підготовки КУП НАНУ  із повноліттям та вручила лист-подяку батькам за відмінне складення заліково-екзаменаційної сесії їх сина, у рамках загальноуніверситетського проекту «Формуємо бібліотеку зі студентської лави» вручила комплект навчальної юридичної літератури.    
     Дмитро Циганчук, студент ІІ курсу юридичного факультету випускник ЗОШ  №5 м. Фастів надав інформацію випускникам школи, де навчався та передав від Юрія Ладиславовича Бошицького до бібліотеки школи навчально-методичну юридичну літературу КУП НАНУ.

     Юридичний факультет та загальноуніверситетські проекти, що діють в університеті під патронатом ректора університету представив Аврутіс Михайло, студент І курсу, радник ректора зі студентських питань на волонтерських засадах.
     Факультет міжнародних відносин представляли та презентували Капустін Володимир, студент ІІІ курсу та Касім Величко, студент V курсу.  
     Кафедру інтелектуальної власності та інноваційних технологій і відділення довузівської підготовки презентувала Яшарова Марія, заступник завідувача даної кафедри.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg