Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Student life >> Tutorial Work >> Студенти Київського університету права НАН України відвідали Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця»
Студенти Київського університету права НАН України відвідали Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця»
     У рамках загальноуніверситетського проекту «Пізнай свій край», що діє під патронатом ректора Юрія Ладиславовича Бошицького, 29 вересня студенти групи ПБ-21 відвідали Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця».

     Студенти мали можливість оглянути унікальний музейний комплекс загальною площею більше 10 га, створений на базі Госпітального укріплення Київської фортеці. На його території відвідали два музеї – Музей Історії вітчизняної фортифікації та Музей історії використання споруд Київської фортеці, а також експозицію під відкритим небом з оборонними валами, фортечною стіною та капонірами.
     Відвідання даного музейного комплексу спрямувало увагу студентів до питань захисту та збереження національної архітектурної спадщини. Крім того, музей «Київська фортеця» - це не тільки музей фортифікації, багато його споруд тісно пов’язані з історією громадських визвольних рухів в Україні, що впливає на пробудження національної свідомості та формування патріотично налаштованої молоді.
Куратор групи ПБ-21 Лім Л.А.,
студенти ІІ курсу гр. ПБ-21
факультету правознавства та
 міжнародних відносин


 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg