Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
Студенти Київського університету права НАН України відвідали виставку Владислава Мамсикова в Київському національному музеї російського мистецтва
     У рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність: перлини  живопису для студентської молоді» на запрошення ректора, професора Юрія Бошицького 23 вересня  студенти та працівники  КУП НАНУ взяли участь у відкритті персональної виставки Владислава Мамсикова.
     Відкриття ретроспективної виставки творів відомого українського художника «семидесятника» Владислава Мамсикова  відбувалося у виставкових залах Київського національного музею російського мистецтва.

     Виставковий проект «Досвід споглядання» – творчий пошук художника, що передає красу навколишнього,  непросту долю людини, спонукає відвідувачів до філософських роздумів  життя.
     Головною ідеєю виставки є відображення основних віх творчості митця.

     З вітальним словом до присутніх звернувся Юрій Бошицький, ректор, професор, провідний фахівець у галузі інтелектуальної власності права. Він зазначив, що важливу роль в естетичному вихованні молоді відіграє зміцнення зв'язків вищих навчальних закладів з культурною громадськістю, залучення студентства до активного пізнання витворів мистецтв.
     Саме тому, студенти з великим задоволенням обговорювали глибину подвійного змісту картин, їх лірику та урбаністичний напрям.

Відвідання даної виставки спрямувало увагу студентів до питань захисту інтелектуальної власності, зокрема, творів образотворчого мистецтва.
     Активна молодь вишу подарувала митцю сувеніри та квіти, а натомість студенти отримали підписанні з теплими побажаннями збірники-каталоги власних творів від автора.
Полінська Дар`я,
студентка ІV курсу
факультету правознавства та
 міжнародних відносин


 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28