Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Student life >> Tutorial Work >> Студенти Київського університету права НАН України віншували жіноцтво Ради ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району м. Києва
Студенти Київського університету права НАН України віншували жіноцтво Ради ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району м. Києва
     Напередодні Міжнародного дня 8 березня студенти КУП НАНУ  віншували жіноцтво Ради ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району. У рамках підписаного меморандуму про співпрацю КУП НАНУ з Радою ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району є традиційним проведення спільних  урочистостей з нагоди свят.  Знаковим для студентів є те, що ветерани мікрорайону вміло гуртуються навколо спільної ідеї патріотичного виховання молоді. Хор ветеранів пропагує ідеї згуртування навколо пісні.

     Студенти – волонтери КУП НАНУ зі словами щирої поваги та вдячності на адресу славного жіноцтва, звернулися до присутніх поважних жінок, на долю яких випали складні роки лихоліть війни та вручили квіти вдячності.

     Галина Левківська, проректор з соціально-гуманітарних питань на адресу присутніх висловила слова щирої подяки від Юрія Бошицького, ректора, професора та професорсько-викладацького складу та за надану допомогу щодо питань виховання підростаючого покоління і передала від КУП НАНУ 600грн матеріальної допомоги.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg