Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Student life >> Tutorial Work >> Студенти КУП НАНУ відвідали Київський національний академічний театр оперети
Студенти КУП НАНУ відвідали Київський національний академічний театр оперети
     У рамках проекту «Кроки  до прекрасного», що діє під патронатом ректора, професора, заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького найактивніші студенти  та працівники вишу були заохочені  з нагоди Дня юриста безкоштовним  відвідуванням  вистави  «Кармен-сюїта» у Київському національному  академічному театрі оперети.
     У новій оригінальній трактовці від головного балетмейстера Національної оперети України Вадима Прокопенка глядачі стали свідками яскравої, захоплюючої, неймовірно бурхливої і, водночас, трагічної історії кохання.

     У центрі балету – трагічна доля циганки Кармен і солдата Хозе, якого Кармен залишає заради молодого Тореро. Взаємовідносини героїв і загибель Кармен від руки Хозе зумовлені Роком. Таким чином, історія Кармен (порівняно з літературним першоджерелом і оперою Бізе) вирішена в символічному плані, що посилено єдністю місця дії.
     Студенти дякують  ректорові  Юрію Ладиславовичу за чудову нагоду відвідати  виставу «Кармен-сюїта», адже для майбутнього юриста культурна складова є важливим фактором розвитку  успішної особистості.

 

Learning process

Subscribe News


Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg