Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Student life >> Tutorial Work >> Студенти КУП НАНУ відвідали Перший міжуніверситетський поетичний вечір
Студенти КУП НАНУ відвідали Перший міжуніверситетський поетичний вечір
   15 грудня о 17:00 в "Будинку вчителя" проходив Перший міжуніверситетський поетичний вечір. Всі охочі студенти могли скористатися можливістю і прочитати свою власну поезію, прозу. Найкращі будуть опубліковані у одному з літературних журналів чи газет.
   Студентство КУП НАНУ мало змогу відпочити духовно та почути креативні вірші на різноманітні теми від лірики до громадянської прози. Молодь поринула у вирій творчості та опинилася у сузір’ї поетичних авторів та митців. На запрошення студентів захід відвідали представники Київської міської державної адміністрації.

   Даний захід проводився для того, щоб зібрати творчих, креативних студентів, сприяти можливості познайомитися один з одним, заявити про себе, виступити перед публікою зі своїми віршами, прозою. Саме таке спілкування було родзинкою молодіжного культурного вечора. Студентство під час проведення даного заходу мало можливість поспілкуватися уже з відомими поетами і дебютувати на високому рівні перед представниками КМДА та міською адміністрацією з першими кроками своєї творчості.
   Детальніше можна ознайомитися за посиланням https://yadi.sk/d/yeX-JIuadRG7W
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg