Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
Студенти КУП НАНУ відзначили День миру
     Міжнародний день миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати у 1982 році.
     Тому ми, студенти КУП НАНу не змогли залишити цю подію без уваги, особливо в таку складну хвилину для нашої країни. За ініціативи Студенського Парламенту, напередодні, було організовано захід на підримку миру та спокою у країні. Особливо приємно те, що не тільки студенти , але й навчальні керівники вихованців взяли у цьому участь.
     Не обійшли нас стороною й гості цього заходу, а саме,Євген Прудник, чемпіон світу з армреслінгу, провідний актор Київського національного академічного театру оперети; Колісніченко Руслан, координатор молодіжних програм «Федерації всесвітнього миру». Та особливою увагою ми хочемо відмітити японського гостя, волонтер з Японії Саорі Сан.
До студентів з промовою звернулися :
  • Александр Даценко - президент Студенського Парламенту;
  • англійською мовою Касим Величко, магістр з напряму міжнародне право; 
  • волонтер з Японії Саорі Сан, японською мовою.
    В рамках цього заходу 30 його учасників одержали сертифікати "Молодіжного Посла Миру", що спонукатиму студентів створювати клімат доброзичливості, милосердя, толерантності, сприятиме активності, повноцінній життєтворчості, самореалізації, самореалізації, особистості.
     Учасники заходу мали найрізноманітніші гасла: спорт – посланник миру; діти народжуються не для війни; вимкни комп`ютер – займися спортом. 
Ще однією, на наш погляд, корисно. справою загорілися студенти КУП НУНУ, це започаткування акції : "Збираймо пластикові кришечки для виготовлення протезів" 
     День миру в Україні встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня - в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.
     Привелике спасибі всім, хто знайшов хвилинку та приєднався до нас!! МИР УСІМ!!
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28