Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Student life >> Tutorial Work >> Студенти КУП НАНУ взяли участь в урочистостях ІХ Всеукраїнського фестивалю науки
Студенти КУП НАНУ взяли участь в урочистостях ІХ Всеукраїнського фестивалю науки
     19 травня в Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України відбулося урочисте відкриття ІХ Всеукраїнського фестивалю науки.
     З вітальним словом до присутніх звернувся Борис Патон, академік, президент Національної академії наук України. Він тепло привітав присутніх із професійним святом – Днем науки, озвучив вітальний лист на адресу науковців від Президента України Петра Порошенка. Ігор Жданов, Міністр молоді і спорту України висловив щирі слова подяки науковцям за вагомий внесок у розбудову та впровадження винаходів, що конче необхідні державі. Посол Франції в Україні пан Ален Ремі, вітаючи присутніх із Днем науки зосередив увагу на спільних проектах науковців України та Франції, закликав до пошуків нових проектів співпраці.

     На урочистому засідання відбулося вручення державних нагород України з нагоди Дня науки (Указ Президента України №269/2015). Бурхливими оплесками присутні студенти КУП НАНУ зустріли інформацію про нагородження ректора, професора Юрія Ладиславовича Бошицького орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
     Під час Фестивалю студенти мали можливість ознайомитися з презентацією інноваційних розробок установ НАН України; побачити презентації науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та учнів середніх навчальних закладів м. Києва та обмінятися інформацією із школярами щодо розбудови учнівського та студентського самоврядувань.

    Делеговані студенти юридичного та міжнародних відносин факультетів мали змогу пересвідчитися, що мультимедійний супровід доповідей сприяє сприйняттю технічної наукової  інформації гуманітаріям.
Галина Левківська

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg