Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
Студенти привітали працівників бібліотеки КУП НАНУ з професійним святом
     30 вересня Україна відзначає Всеукраїнський день бібліотек.
     Саме в цей день першокурсники університету мали нагоду разом з випускниками 2014 н.р. привітати працівників бібліотеки з професійним святом та поповнити бібліотечний фонд  подарунковими книгами.  
     Студенти КУП НАНУ відвідали  презентацію єдиної в Україні Бібліотеки-депозитарію Всесвітньої організації інтелектуальної  власності, яка була створена  цією впливовою міжнародною організацією в Київському університеті права НАН України.

     З вітальними словами від студентського парламенту вишу звернувся Олександр Даценко, президент СП. Теплі слова на адресу працівників бібліотеки від магістрів висловив Віталій Бондар, який є найактивнішим учасником конференцій, засідань круглих столів і не зі слів, а на власному досвіді пересвідчився, що бібліотечний фонд ВНЗ сприяє майбутнім юристам знайти відповіді на всі питання. Віталій зазначив, що загальноуніверситетський проект «Формуємо власну бібліотеку зі студентської лави», що діє під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького, сприяє формуванню юридичної бібліотеки і в подальшому є незамінним помічником фахівців.  

     Студенти подарували книги для бібліотечного фонду та  квіти співробітникам бібліотеки.

 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28