Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Student life >> Tutorial Work >> Студенти-волонтери КУП НАНУ відвідали Спеціальну школу-інтернат №15 для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами м. Києва
Студенти-волонтери КУП НАНУ відвідали Спеціальну школу-інтернат №15 для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами м. Києва
     У рамках загальноуніверситетського проекту «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», що діє  в КУП НАНУ під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького,  студенти-волонтери відвідали Спеціальну школу-інтернат №15 для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами м. Києва. Даний захід студенти-волонтери провели за фінансової підтримки Київського молодіжного центру та проведення благодійних акцій в КУП НАНУ.

     Зустріч була приурочена Міжнародному дню захисту прав дитини та вшануванню Міжнародного дня невинних дітей – жертв агресії (відзначається щорічно 4 червня). Студенти-волонтери обговорили права дітей, закріплені Конвенцією про права дитини, яка проголошена Генеральною Асамблеєю ООН 20.02.1989р. та в формі тренінгової  гри провели обговорення прав дитини: право на ім`я, на життя, на свободу совісті, на освіту, на житло, на відпочинок. Протягом спілкування спільно з вихованцями студенти виготовили «Мапу долоньок», на яку прикріпили паперові долоньки дітей,  виготовлені з кольорового паперу. Учасники заходу, разом з практикуючим психологом Чернегою Наталією, підготували блок тренінгових вправ для розроблення мілкої моторики вихованців закладу.

     На завершення заходу було проведено флешмоб «Діти народжуються не для війни».
     Зустріч пройшла у творчій та родинній атмосфері.Довідка : Київський університет права НАН України є офіційною філією Київського молодіжного центру.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg