Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Student life >> Tutorial Work >> У КУП НАНУ відбулася акція «Червона стрічка застерігає»
У КУП НАНУ відбулася акція «Червона стрічка застерігає»

     У Всесвітній день боротьби зі СНІДом у Київському університеті права Національної академії наук України відбулася акція «Червона стрічка застерігає». Студенти, професорсько-викладацький склад обговорили проблеми найстрашнішої хвороби планети.

     2014 – рік  важких випробувань і викликів  для нашої держави в цілому. Ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький  наголосив на тому, що більшість випадків інфікування ВІЛ в Україні сьогодні реєструються у молодих людей від 15 до 30 років. За даними ООН, щороку  СНІД – «чума ХХ століття» забирає життя 5 млн. осіб. Зараз на планеті біля 150 млн. інфікованих і це тільки офіційна статистика.  Для дотримання  здорового способу життя студентам надано сучасні умови матеріально-технічної бази, спортивного комплексу, розроблена та діє кілька років поспіль загальоноуніверситетська програма «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім»,  у рамках якого постійно проходять спортивні заходи.  

     Знаковим є те, що у проведені  заходу взяв участь Вільям Еліот Батлер, Почесний  доктор («Honoris Causa») КУП НАНУ,  доктор  права, професор Пенсільванського університету (США).

     На завершення заходу присутні запали свічки «Червоної стрічки застережень». 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg