Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
У КУП НАНУ відбувся флешмоб 22 Pushup Challenge
     08 лютого 2017 року студенти КУП НАНУ прийняли естафету флешмобу 22 Pushup Challenge від Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ). У свою чергу, після виконання 22-ох віджимань, естафета була передана Рівненському Інституту Київського університету права Національної академії наук України (РІ КУП НАНУ).
     22 Pushup Challenge — флешмоб, започаткований 2016 року в США, який набув значної популярності в різних країнах світу, в тому числі в Україні. Має за мету підтримати учасників бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримку воїнів та загартування тіла. Учасники флешмобу протягом 22 днів віджимаються від підлоги 22 рази перед відеокамерою і передають естафету далі.

     Сучасну назву флешмоб отримав після оприлюднення звіту департаменту у справах ветеранів в США в липні 2016 про самогубства серед ветеранів США за 2014 рік. З'ясувалося, що близько 22 ветеранів щодня накладають на себе руки.
     В Україні на початку 2017 року естафета набула масового характеру і до неї долучились представники вищого політичного керівництва та військового командування держави. Акція проходить на підтримку ветеранів, що повернулись із зони проведення АТО.
     Участь у флешмобі передбачає віджимання на камеру та адресну передачу естафети іншим учасникам.
Прес-центр КУП НАНУ


 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28