Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Teachers >> Кудерська Надія Іванівна
Кудерська Надія Іванівна
kuderska.jpg
Завідувач кафедрою загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін, професор


Звання, вчені ступені, державна служба:
-    5 ранг державного службовця;
-    кандидат юридичних наук (спеціальність 12.00.02. - конституційне право; муніципальне право);
-    доцент МОН;
-    доктор юридичних наук (спеціальність 12.00.07. - адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право).
    Наукові інтереси полягають у сфері адміністративного права та адміністративного судочинства, конституційного права, проблем правового регулювання охорони та збереження культурної спадщини тощо.
Професійна діяльність у галузі освіти і науки розпочалась у 1994 році – працювала старшим викладачем, доцентом, професором, завідувачем кафедрою, деканом інституту у ВНЗ. На державній службі була представником КМДА у судових інстанціях; консультантом депутатської фракції ВРУ, головним консультантом Секретаріату Комітету ВРУ; завідувачем сектором Інституту законодавства ВРУ; стажувалася у парламентах Російської Федерації, Федеративної Республіки Німеччина, Республіки Польща, ін. Бере активну участь у нормотворчій та законопроектній роботі. За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування була відзначена Подяками Київського міського голови. З 2017 року - завідувач кафедрою загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін Київського університету права НАН України.
    Автор понад 50 статей-термінів у енциклопедичних виданнях та більше 100 наукових і науково-методичних праць, у тому числі монографії «Адміністративно-правове регулювання охорони та збереження матеріальної культурної спадщини в Україні: теорія і практика», підручника «Право культурної спадщини України» з двох частин (загальна (2014р.), спеціальна (2015р.)).

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg