Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
Київський університет права НАН України на VIII міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті»
     25-27 жовтня 2016 року Київський університет  права НАН України взяв участь у VIII міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» серед понад  300 учасників, що займаються професійною підготовкою сучасної молодої людини, здатної до продукування інноваційних ідей, ухвалення конструктивних рішень,  беруть безпосередню участь у вихованні юнаків і дівчат високоосвіченими фахівцями та свідомими громадянами Української держави.

     Цей представницький міжнародний форум зібрав найкращих  педагогів та науковців з усієї  України та зарубіжних країн, які презентували досягнення вітчизняної вищої  освіти. Учасники форуму мали можливість дискутувати та обмінятися досвідом із вітчизняними й зарубіжними фахівцями.

     Професійні зустрічі в такому широкому колі сприятимуть подальшому успішному реформуванню галузі вищої освіти, входженню її як рівноправного  партнера в європейське науково-освітнє товариство.

     Наукова та освітня діяльність Київського університету права НАН України, інноваційні доробки нашого навчального закладу, новітні напрацювання та внесок університету  у формування нового покоління юристів була гідно оцінена на форумі.

    Київський університет права НАН України отримав найвищі нагороди форуму:
  • Диплом І ступеня  лауреата конкурсу  в номінації  «Соціальне партнерство в контексті національної освіти»
  • Почесний диплом лауреата форуму за колективну монографію «Сучасні інститути держави та права: актуальні питання»
  • Диплом VIII міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті»  «За активну участь в інноваційній діяльності»
  • Подяка ректору, професору Київського університету права НАН України Юрію Бошицькому «За впровадження інноваційних технологій для підвищення якості освітнього процесу».

 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28