Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
Київський університет права НАН України взяв участь у виставці "Освіта та кар’єра – 2011"
     За сприянням Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України та товариства «Знання» з 07 по 09 квітня 2011 р. відбулася Міжнародна виставка навчальних закладів «Освіта та Кар'єра – 2011», в якій взяв активну участь й Київський університет права НАН України.
     Сьогодні національна система освіти охоплює 39 тис. навчальних закладів, у яких навчається 10.8 млн. дітей, учнів і студентів. Зокрема: 14.9 тис. дошкільних, 20.7 тис. середніх загальноосвітніх, 1.5 тис. позашкільних, 937 професійно-технічних навчальних закладів, а також 951 навчальний заклад І –ІV рівнів акредитації, понад 300 закладів післядипломної освіти.

     Основна мета виставки – інформувати широку педагогічну громадськість, фахівців, органи державної влади і управління про новітні досягнення у галузі освіти, реальний стан упровадження інноваційних технологій у навчальний процес, поповнення Реєстру інноваційних робіт, визначення пріоритетних напрямків і проблем подальшого розвитку освіти.
     Під час проведення виставки студенти, школярі та молоді спеціалісти міста мали нагоду ознайомитись із нинішнім становищем ринку праці, визначити спеціальності, на які нині є найвищий попит, отримати інформації про заклади освіти, що готують фахівців з різних спеціальностей.

     Київський університет права НАН України упродовж багатьох років бере активну участь у виставці «Освіта та Кар'єра». Участь нашого ВУЗу в цій події дало можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та педагогічні інновації, ознайомлювати відвідувачів з найкращим досвідом організації навчально-виховного процесу університету, авторськими проектами, новим поколінням навчальної літератури.
     На виставці було представлено понад 350 навчальних закладів різних рівнів акредитації та форм власності, а також багато представників ВНЗ із зарубіжних країн і СНД.

 
     Близько 230 учасників серед яких був і Київський університет права НАН України взяли участь у конкурсі з шести номінацій:
               • Видання підручників та навчальних посібників нового покоління
               • Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології
               • Міжнародне співробітництва в галузі освіти і науки
               • Профорієнтаційна робота серед молоді
               • Кращий дизайн виставкового стенду та реклами досягнень навчального закладу
               • Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу.

     В день відкриття виставки студенти нашого ВУЗу від імені всього студенства привітали представників міністерства та організаторів з відкриттям.

  

 

     В рамках заходу відбулися презентації інноваційних розробок навчальних установ, результати їх впровадження відповідно до вимог Болонської конвенції, семінари, круглі столи, обговорення актуальних проблем навчально-виховного процесу тощо. Крім того, нагороджували переможців у конкурсі за сімома номінаціями почесними знаками переможців. Ними стали столичні й регіональні навчальні заклади.
     Результати діяльності університету були високо оцінені і цьогорічним журі виставки. Київський університет права було нагороджено:
       Золотим знаком переможця в номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології»;
       Почесним званням "Лідер національної освіти" за багаторічну науково-педагогічну діяльність по розбудові
       національної освіти;
       Дипломом виставки за «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології»

 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28