Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
КУП НАНУ взяв участь у XXIІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2013»
    З 11-13 квітня 2013  року Київський університет права НАН України традиційно взяв участь у роботі XXIІІ Міжнародної  спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2013», яка проходила у Палаці мистецтв «Український дім».
   Метою проведення виставки є залучення суспільного інтересу до освіти, пропаганди досягнень України у цій сфері, формування єдиного освітнього простору.
   Цьогоріч на виставці представлені близько 100 українських та 71 закордонний вищий навчальний заклад – серед яких представники навчальних закладів та організацій з Республіки Польща, Російської Федерації, Чеської Республіки, Канади, Французької Республіки, Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Федеративної Республіки Німеччина, Швейцарської Конфедерації, Держави Ізраїлю, Італійської Республіки, Великої Британії, Сполучених Штатів Америки тощо.
   Під час виставки проведено 69 різноманітних заходів: інтерактивні тренінги для молоді, презентація інноваційних розробок, обмін досвідом щодо модернізації системи освіти відповідно до вимог Болонської конвенції, семінари, круглі столи, обговорення актуальних проблем навчально-виховного процесу.
   Учасники виставки мали змогу взяти участь у конкурсі по номінаціях:
  • Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології;
  • Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки;
  • Науково-дослідна діяльність навчального закладу;
  • Профорієнтаційна робота серед молоді;
  • Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу;
  • Кращий дизайн офіційного сайту вищого навчального закладу;
  • Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі;
  • Інформаційні IT-технології у вищому навчальному закладі.

   Склад журі конкурсу - Науково-методичний центр вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, представники правління Товариства “Знання” України.
   Близько десяти тисяч відвідувачів побували на презентації професійних досягнень освітянських колективів, вищих навчальних закладів та наукових установ; познайомилися з кращим досвідом організації навчально-виховного процесу, сучасними науково-методичними розробками, інноваційними та інформаційними технологіями, авторськими проектами і новою навчальною літературою.
   В урочистому відкритті виставки взяли участь тимчасово виконуючий обов’язки Міністра освіти і науки України Олексій Дніпров, заступник голови Київської міської державної адміністрації Віктор Корж, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, заступник Міністра науки та вищої освіти Республіки Польща Яцек Гулінський, Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Генрик Літвін, другий секретар Посольства Чеської Республіки в Україні, директор Чеського центру у Києві Дагмар Остржанська, керівники вищих навчальних закладів з усієї України, науковці, студенти, а також представники засобів масової інформації.
   Київський університет права НАН України упродовж багатьох років приймає активну участь у виставці «Освіта та кар’єра». Участь нашого ВУЗу в цій події дало можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та педагогічні інновації, ознайомлювати відвідувачів з найкращим досвідом організації навчально-виховного процесу університету, авторськими проектами, новим поколінням навчальної літератури.
   Результати діяльності університету були високо оцінені і цьогорічним журі виставки. Завдячуючи самовідданій наполегливій праці керівництва університету, викладачів і науковців, було досягнуто значних успіхів у реалізації міжнародних освітніх програм і проектів, здійснення спільної науково-дослідної діяльності, організації міжнародних науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів й академічного обміну.
   КУП НАН України та ректор університету Ю. Бошицький вибороли «Гран-прі» в номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки».
 
Вітаємо весь колектив
Київського університету права НАН України
з нагородою та бажаємо подальших успіхів та нових перемог!
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28