Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> Exhibitions >> "Освіта та кар’єра – 2007"
"Освіта та кар’єра – 2007"

 

Збільшити

Збільшити

  Збільшити

Збільшити

Збільшити

З 20 по 22 квітня 2007 року у приміщенні палацу культури і мистецтва Український Дім було проведено виставку «Освіта та кар’єра – 2007», на якій були представлені найкращі навчальні заклади України та зарубіжних країн.
      Виставка «Освіта та кар'єра – 2007» є одним із засобів, що надає реальну допомогу молоді в отриманні інформації про можливості набуття професійних знань та побудови своєї кар'єри.
      Сучасна вимога до освіти – це інноваційний шлях розвитку. Завдання – навчити особистість поповнювати свої знання упродовж всього життя, бути захищеною і конкурентоспроможною на ринку праці.
      Міжнародна виставка «Освіта та кар'єра – 2007» стала щорічним оглядом здобутків у галузі освіти. Провідні навчальні заклади, представляють на виставці свої досягнення.
      Під час проведення виставки студенти, школярі та молоді спеціалісти міста мали нагоду ознайомитись із нинішнім становищем ринку праці, визначити спеціальності, на які нині є найвищий попит, отримати інформації про заклади освіти, що готують фахівців з різних спеціальностей. Така широкомасштабна освітянська подія сприяла не тільки розв'язанню проблем сьогодення у навчанні та виховання молоді, а й визначенню на майбутнє напрямів і шляхів подальшого реформування галузі освіти.
      «Майбутнє нашої країни нерозривно пов'язане з освітою, наукою і виробництвом. І саме ця інноваційна тріада здатна тримати на собі потужну велику державу» - такими словами привітав учасників і гостей ювілейної виставки міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко. До того ж, додав міністр, - це хороша можливість«ознайомитись із досягненнями сусідів, узяти краще».
      На виставці було багато гостей із зарубіжних країн і СНД. Президент АПН України Василь Кремень пояснив інноваційно–технологічний напрям виставки: «У ХХІ столітті ми маємо жити і працювати в інноваційних умовах. Тобто потрібно готувати молоду людину з інноваційним мисленням, здатну до нової діяльності».
      На виставці було представлено понад 150 навчальних закладів різних рівнів акредитації та форм власності.
      Київський університет права НАН України упродовж багатьох років приймає активну участь у освітянських виставках. На виставці «Освіта та кар’єра - 2007» результати діяльності університету були високо оцінені і журі. Київський університет права був нагороджений:
      - дипломом переможця у номінації «Міжнародне співробітництво у галузі освіти і науки»;
      - дипломом за інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології.
      Дипломом виставки нагороджено проректора Київського університету права НАН України з навчальної роботи Бобровник С.В. за особистий вагомий внесок в організацію та забезпечення навчального процесу.
      Отримав подяку міністра освіти в.о. ректора Київського університету права НАН України Бошицький Ю.Л. за вагомий особистий внесок в розвиток національної системи освіти.

Фоторепортаж з виставки

Збільшити Збільшити Збільшити

Збільшити Збільшити

Збільшити Збільшити Збільшити

Збільшити

Матеріал та фото підготувала
референт ректора
Харченко Ольга

   

 

 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28