Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> Exhibitions >> "Освіта. Робота. Бізнес. - 2007"
"Освіта. Робота. Бізнес. - 2007"

Київський університет права НАН України серед переможців виставки “ОСВІТА. РОБОТА. БІЗНЕС.”

Студенти КУП НАНУ Калашнюк А. та Мазурок К. під час роботи виставки " Освіта. Робота. Бізнес."

29-30 листопада 2007 року в Київському Палаці дітей та юнацтва Київський молодіжний центр праці за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Головного управління у справах сім’ї та молоді, Головного управління з питань регуляторної політики та підприємництва до Міжнародного дня студента провів Муніципальну спеціалізовану виставку “Освіта. Робота. Бізнес.”.
Мета виставки – ознайомлення студентів, школярів та молодих спеціалістів міста зі становищем ринку праці, представлення переліку спеціальностей, на які існує найвищий попит, надання інформації про заклади освіти, що готують фахівців різних спеціальностей.
В рамках виставки, студентська молодь мала змогу безкоштовно отримати юридичні консультації по трудовому праву, відвідати тренінги “Хочеш гарної зарплати – вмій себе презентувати” та “Як захистити власний бізнес”, взяти участь у презентації сучасних методів працевлаштування з використанням найновіших технологій. Також був проведений тренінг «Бізнес старт», по завершенню якого, усі учасники отримали сертифікати. Серед них були і студенти Київського університету права Калашнюк Олександр і Мазурок Катерина.
На захід було запрошено понад 150 роботодавців, підприємств, навчальні заклади, курси підвищення кваліфікації, агентства, які займаються працевлаштуванням, провідні торгові марки м. Києва.
На урочисте відкриття виставки будуть запрошені почесні гості з Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства праці та соціальної політики України, Верховної Ради України, Київської міської ради, керівники управлінь та структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації, лідери молодіжних громадських організацій.
Київський університет права НАН України був гідно представлений на цій виставці і вигідно виділявся на фоні інших закладів освіти, адже це єдиний в нашій державі навчально-науковий комплекс, який знаходиться у складі Національної академії наук України, і готує дійсно кваліфікованих юристів. Тож сподіваємося, що велика кількість майбутніх студентів-правників восени прийде на навчання до Київського університету права НАН України.

 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28