Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> Exhibitions >> "Сучасна освіта в Україні-2007"
"Сучасна освіта в Україні-2007"

Участь КУП в десятій міжнародній виставці "Сучасна освіта в Україні - 2007"


    Збільшити

    Збільшити

    Збільшити

    Збільшити

За сприяння Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України та виставкової фірми " КАРШЕ" з 15 по 17 лютого 2007 р. відбулася десята міжнародна виставка навчальних закладів " Сучасна освіта в Україні - 2007", в якій прийняв активну участь й Київський університет права НАН України.
      Сьогодні національна система освіти охоплює 39 тис. навчальних закладів, у яких навчається 10.8 млн. дітей, учнів і студентів. Зокрема: 14.9 тис. дошкільних, 20.7 тис. середніх загальноосвітніх, 1.5 тис. позашкільних, 937 професійно-технічних навчальних закладів, а також 951 вищій навчальний заклад І -ІV рівнів акредитації, понад 600 закладів післядипломної освіти.
      "Майбутнє нашої країни нерозривно пов'язане з освітою, наукою і виробництвом. І саме ця інноваційна тріада здатна тримати на собі потужну велику державу" - такими словами привітав учасників і гостей ювілейної виставки міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко. До того ж, додав міністр, - це хороша можливість"ознайомитись із досягненнями сусідів, узяти краще".
      На виставці було багато гостей із зарубіжних країн і СНД. Президент АПН України Василь Кремень пояснив інноваційно-технологічний напрям виставки: " У ХХІ столітті ми маємо жити і працювати в інноваційних умовах. Тобто потрібно готувати молоду людину з інноваційним мисленням, здатну до нової діяльності".
      На виставці було представлено понад 450 навчальних закладів різних рівнів акредитації та форм власності.
      В рамках заходу відбулися презентації інноваційних розробок навчальних установ, результати їх впровадження відповідно до вимог Болонської конвенції, семінари, круглі столи, обговорення актуальних проблем навчально-виховного процесу тощо. Крім того, нагороджували переможців у конкурсі за сімома номінаціями золотими, срібними та бронзовими медалями. Ними стали столичні й регіональні навчальні заклади.
      Київський університет права НАН України упродовж багатьох років приймає активну участь у виставці " Сучасна освіта ". Результати діяльності університету були високо оцінені і цьогорічним журі виставки. Київський університет права був нагороджений:
      - бронзовою медаллю в номінації "Модернізація вищої освіти в контексті вимог Болонської конвенції";
      - почесним званням "Лідер сучасної освіти" за багаторічну науково-педагогічні діяльність по інноваційному розвитку освіти України;
      - дипломом виставки за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процессу.
      В.о. ректора Київського університету права Національної академії наук України Бошицький Ю.Л. нагороджений подякою за плідну організаторську роботу по інноваційному розвитку освіти України.
      Слід також відзначити, що Київський університет права на виставці презентувала театральна студія "Версії" під керівництвом Сушка Ю.О. Студентський колектив довів, що в КУПі студенти займаються не лише навчанням та науковою діяльністю, а й розкривають творчі здібності особистості.

Фоторепортаж з виставки


Привітання міністра освіти С. Ніколаєнко та президента Академії педагогічних наук України В. Кременя до учасників десятої міжнародної виставки " Сучасна освіта в Україні - 2007"

Збільшити ЗбільшитиРектор Закарпатського державного університету професор Ф. Ващук, представники співдружніх університетів, Голова Державної інспекції навчальних закладів МОН України професор, академік АЕН України О. Бурлаков та канадські гості біля виставкового стенду Київського університету права НАН України

Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити ЗбільшитиПочесні нагороди університету

Збільшити Збільшити ЗбільшитиТеатральна студія "Версії" Київського університету права на презентації ВУЗу під час виставки

Збільшити Збільшити


Матеріал підготувала
референт ректора
Харченко Ольга

Фото
Харченко Ольги та Золотар Ольги

   Модернізація вищої освіти в контексті вимог Болонської конвенції
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28