Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
Участь КУП НАН України на виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2015»
     12-14 листопада 2015 року  у  приміщенні  Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім"  відбулась двадцять восьма міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра –  День студента 2015" та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».
     Організаторами спеціалізованої виставки були Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України. Виставка проходила за підтримки Посольства Франції в Україні,  Посольства Польщі  в Україні, Посольства Австрії в Україні, Посольства Словаччини в Україні та словацько-українського  культурно-освітнього товариства, Посольства Чехії в Україні,  агенції Campus France, DAAD,  Гете Інституту в Україні тощо.

     Виставка представляє вищу освіту як стратегічно важливу  сферу соціального життя, адже саме вона формує інтелектуальний потенціал, закладає основи самостійності й здатності  до виживання в умовах міжнародної конкуренції. Сьогодні перед українською освітою й наукою постало нагальне питання – підготовка нового покоління українців до досягнення європейських стандартів життя  та вихід України на провідні позиції у світі.      Програмою цьогорічної виставки було передбачено проведення різноманітних заходів  з проблем міжнародного співробітництва в галузі освіти та впровадження сучасних технологій, презентації вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді.
     На цьогорічному  форумі були представлені близько 70 вищих навчальних закладів та   наукових установ,  видавництв і підприємств України та   понад 40 освітніх центрів, фондів, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, університетів  Польщі, Франції, Австрії,  Чехії, Словаччини,  Ізраїлю та Німеччини.
     Київський університет права НАН України упродовж багатьох років бере активну участь у виставці «Освіта і кар’єра». Участь університету  в цій події дає можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та науково-педагогічні досягнення, ознайомити відвідувачів з досвідом організації навчально-виховного процесу університету, авторськими проектами, новим поколінням навчальної та наукової літератури.

     У ході освітнього форуму учасники презентували інноваційні розробки та проекти, педагогічні технології, новітні методики як необхідні складові підвищення якості освіти для підготовки фахівців.
     Відвідувачі побували на презентаціях  професійних досягнень освітянських колективів, вищих навчальних закладів та наукових установ; познайомилися з кращим досвідом організації навчально-виховного процесу, сучасними науково-методичними розробками,  авторськими проектами і новою навчальною літературою.
     Майбутні абітурієнти, які прагнуть отримати професію юриста  і яким необхідно визначитися з вибором навчального закладу, на стенді  Київського університету права  змогли ознайомитися з умовами прийому та навчання  в університеті, з міжнародною  освітньою магістерською програмою, креативними проектами  КУП НАНУ,  науковими здобутками професорсько-викладацького складу університету, поспілкуватися зі студентами і викладачами.

     Також усі охочі,  протягом усієї виставки, біля стенду нашого вузу, мали можливість отримати кваліфіковану юридичну консультацію від представників Юридичної клініки «Фенікс», яка теж була представлена на стенді КУП НАН України.
     Результати діяльності університету були високо оцінені журі виставки. Завдячуючи самовідданій наполегливій праці викладачів і науковців Київського університету права, було досягнуто значних успіхів у модернізації вищої юридичної освіти та у справі виховання громадянина, патріота України і водночас особистості, яка здатна усвідомлювати цивілізаційні виклики  й давати адекватні відповіді на них.
КУП НАН України нагороджено:
  •    Відзнакою та дипломом лауреата конкурсу Гран-прі в номінації  « Профорієнтаційна робота серед  молоді»
  •   Виставка "Освіта та кар’єра –  День студента 2015" сприятиме визначенню на майбутнє напрямів і шляхів подальшого реформування  галузі освіти, а обмін досвідом, налагодження міжнародних контактів і співробітництва дозволить  нам наблизити вищу юридичну освіту до Європейських стандартів.
Завідувач Наукової бібліотеки КУП НАНУ
Ярошевська Т.Ю.


 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28