Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
Виставка «Освіта та кар’єра – 2015»
     16-18 квітня у  приміщенні  Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім"  відбулась  щорічна міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра –  2015" та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».
     Організаторами спеціалізованої виставки були Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України. Виставка проходила за підтримки Посольства Франції в Україні, Посольства Канади в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії в Україні, агенції Campus France, DAAD, British Council, Гете Інституту в Україні.
     Виставка «Освіта та кар’єра» – перша освітянська виставка, що з 2008 року має статус міжнародної згідно з дорученням  Кабінету міністрів України.
     Програмою цьогорічної виставки було передбачено проведення семінарів та «круглих столів» з проблем міжнародного співробітництва в галузі освіти та впровадження сучасних технологій, презентації вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді.

     Київський університет права НАН України упродовж багатьох років бере активну участь у виставці «Освіта і кар’єра». Участь нашого ВУЗу в цій події дала можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та науково-педагогічні досягнення, ознайомити відвідувачів з найкращим досвідом організації навчально-виховного процесу університету, авторськими проектами, новим поколінням навчальної та наукової літератури.
     Приємно відзначити, що представники Міністерства освіти і науки, Національної академія педагогічних наук України, Товариства «Знання» України, абітурієнти та всі відвідувачі виставки зазначали, що наш вуз був одним з найкращих представлений серед інших учасників цьогорічної виставки.
     За 3 дні роботи виставку відвідали більше 10000 відвідувачів.

     На форумі були представлені близько 70 навчальних закладів,  наукових установ, методичних центрів, видавництв, фондів, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, підприємств,  з 22 регіонів України, Великобританії, США, Канади, Ізраїлю, Франції та Німеччини. Окремо на виставці був Польський павільйон, в якому були представлені близько 20 навчальних закладів Польщі, польсько-українська програма «ОСВІТАПОЛЬ», Польсько-український центр «UNIVERSITY. STUDY. BUSINESS», Спілка поляків місті Києва, Центр перекладів та вивчення польської мови «Польська у Києві».
     У ході освітнього форуму учасники презентували інноваційні розробки та проекти, педагогічні технології, новітні методики як необхідні складові підвищення якості освіти для підготовки фахівців.
     Відвідувачів побували на презентації професійних досягнень освітянських колективів, вищих навчальних закладів та наукових установ; познайомилися з кращим досвідом організації навчально-виховного процесу, сучасними науково-методичними розробками,  авторськими проектами і новою навчальною літературою.
     Майбутні абітурієнти, які прагнуть отримати професію і яким необхідно визначитися з вибором навчального закладу, на стендах учасників форуму змогли ознайомитися з умовами прийому та навчання у закладах освіти, з міжнародними освітніми програмами, програмами обміну та поспілкуватися зі студентами і викладачами.

     Також усі охочі, протягом усієї виставки, біля стенду нашого вузу, мали можливість отримати кваліфіковану юридичну консультацію від представників Юридичної клініки «Фенікс», яка теж була представлена на стенді КУП НАН України.
     Результати діяльності університету були високо оцінені і цьогорічним журі виставки. Завдячуючи самовідданій наполегливій праці викладачів і науковців Київського університету права, було досягнуто значних успіхів у модернізації вищої юридичної освіти та підготовці молодих науковців.
КУП НАН України нагороджено:
     Відзнакою та дипломом лауреата конкурсу Гран-прі в номінації  «Креативність в організації наукової роботи молодих вчених та студентів»

     Ця широкомасштабна освітянська подія сприяла не тільки розв'язанню та вирішенню проблем сьогодення у навчанні та виховання молоді, а й визначенню на майбутнє напрямів і шляхів подальшого реформування  галузі освіти.

Прес-цент КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28